• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 05 Вересня 2018
  • 560
  • 0

У Коцюбинському відкрили “Веселкову кімнату” та очікують на педіатричний десант ПДМШ

У середу в селищі Коцюбинському, передмісті Києва, в рамках волонтерського проекту “Веселка” відкрили дитячу “Веселкову кімнату”. Цей проект спрямований насамперед на місцевих дітей із вродженими вадами, а також і на здорових дітей: для їхнього спілкування, спільного проведення дозвілля, а також для спілкування між собою їхніх батьків.

Вікторія Крамаренко

“Відкриття цієї кімнати означає, що наш проект “Веселка” починає жити”, – сказала його ініціатор Вікторія Крамаренко – керівник благодійного фонду “Крила перемоги” та “фантастична медсестра” Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова. Вона зауважила, що приміщення для кімнати взяли в оренду майже три місяці тому, обладнали його і вже заплатили орендну плату до кінця року. “І все це без залучення державних коштів, чи коштів соціальних фондів – виключно на волонтерських засадах і прагненні служіння нашим дітям”, – сказала Вікторія.

За її словами, у “Веселковій кімнаті” діти будуть не лише бавитися. Волонтери проводитимуть заняття з музики та співів, спеціальні розвиваючі ігри за програмою Монтессорі. Фахівці займатимуться з дітьми лінгвістикою, надаватимуть консультації дефектолог, а на базі поліклініки – лікарі-спеціалісти. Також важливо, що “Веселкова кімната” стане місцем, де батьки дітей з важкими вадами, які пройшли лікування, зможуть поділитися досвідом лікування з іншими батьками.

На свято були запрошені професійні аніматори

На свято, яке організатори влаштували для дітей та батьків, були запрошені й представники ПДМШ. Зокрема голова Наглядової Ради мобільного шпиталю Геннадій Друзенко у своєму виступі обіцяв провести в Коцюбинському так званий “педіатричний десант” – масовий профілактичний огляд дітей, який ПДМШ успішно застосовував на сході України.

Процес освячення захопив дітей не менше ігор з аніматорами

“Друзенко дав згоду на педіатричний десант ще рік тому, – розповіла Вікторія Крамаренко. – Але тоді тут у селищі не мали всебічного схвалення та підтримки щодо організації оповіщення, складання списків людей. Тепер така готовність є. Щойно закінчаться наші вересневі відпустки, ми починаємо працювати в цьому напрямку”.

Освятив “Веселкову кімнату” капелан ЗСУ Максим Козачина, який у березні цього року разом з Вікторією Крамаренко у складі групи медиків ПДМШ їздив на фронт для проведення профілактичного обстеження бійців Української добровольчої армії та Добровольчого українського корпусу.


Фотоальбом “2018/09/05, Коцюбинське, Київська область. Відкриття “Веселкової кімнати” для дітей.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ